SIRALI BUĞDAY TANELERİ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU


Sıralı Buğday Taneleri Örneği
bugday-taneleri-orgu-modeli

Sıralı Buğday tanecikleri Örgü Modeli-Sıralı Buğday Tanesi Örgü Yapılışı Türkçe Videolu açıklaması ile ister lastik modeli isterseniz ana model olarak Örgü giysiler de çok amaçlı örgü modeli olarak kullanabilirsiniz.

4 ve katları ile yapılan Örgü Sıralı Buğday Taneleri örneği Örgü Bere Modelleri için esnek ve lastik örgü modeli olduğundan çok rahat kullanılır.

Dün gece sizin için Örgü Kazak,yelek ve benzer örgü modelleri için Tığla Renkli Zincirli Yaka nasıl yapılır burada

Sıralı Buğday Taneleri Örneği
bugday-taneleri-orgu-modeli

videolu tarifini paylaştım.

Örneğin adı Buğday tanesi ancak bu isimle ve benzer isimler ile sitede bir çok Buğday Örneği var.Örnekler karışmasın ve aynı başlıkla olmasın diye sıralı Buğday Taneleri örneği adını verdim.

Bu örneği tekrar Google da bulabilmek için Nazarca Sıralı Buğday Taneleri örgü örneği diye yazarak aramanız yeterli.

Bebek Anneleri için Tığla Örgü Bebek Ev Ayakkabısı modelini göstermek istiyorum.Fiyonklu Örgü Patik Tığla kolay ve Türkçe videolu anlatımlı.

Sıralı Buğday Taneleri Örneği Videolu Türkçe Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*