ŞİMŞEK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI YAPILIŞI

simsek-orgu-modeli

Videolu Örgü Anlatımlı Şimşek Örgü Modeli iki renk iple örülen harika ve çok güzel Yeni Örgü Modeli. Açıklamalı Örgüler ve En Güzel Örnekler sizler için paylaşılan Örgü Videoları bölümünde tüm detayları ile Uygulamalı Örgü Anlatımları.

Bu güzel Renkli Örgü modelini iki renk ip kullanarak ördüğünüz de örnek kendini çok dağa güzel gösterir. Bu tür renkli  Örgü Modelleri seviyorsanız size tavsiye edeceğim bir kaç güzel İki ve 3 renkli örgü modelleri daha var.

2015 Örgü Modellerin den Kayma Örgü Modeli çok değişik örgüler sevenler için uygun bir model. Yine çok güzel olan 2-3 renk iple örülen Diken Tarlası Örgü Modeli en beğenilen 2015 Örgü Modellerinden.

Tığ işi Örgü giysiler örmek için Erkek Bebekler için Süveter ,Hırka veya Yelek,Kazak Örgü modeli örecek hanımlara tavsiyem Tığ İşi 2 Renkli Örgü modeline bakmalısınız.

2 Renkli Yıldız Deseni Örgü Modeli olarak son paylaştıklarım dan bu örnekte çok sevilmişti. Güzel ve anlatımlı Örnek arayan hanımlar için.

Şimşek Örgü Deseni görüntüsü nedeni ile Şimşek çakmasına benzediği için bu örneğe bu ad ben verdim. Videoyu paylaşan hanım sadece bu şekilde “A two-color knitting” Paylaşmış yani “İki Renkli Örnek” adı ile.

simsek-orgu-modeli
simsek-orgu-modeli

simsek-orgu-deseni-yapimi
simsek-orgu-deseni-yapimi

Üsteki Şimşek Örneğinin anlatımının net olmadığını söyleyen takipçilerim için farklı bir Video ile Şimşek Örneğinin yapılışına buradan da bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ŞİMŞEK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI YAPILIŞI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*