SICAK SU TORBALARINA ÖRÜLEN KESELERDEN LİF ÖRME

sis-lif-ornegi

Bugün internette sörf yaparken daha önce nasıl görmediğime şaşırdığım Örgü sıcak su kılıfları gördüm. Aklıma çok parlak bir fikir geldi.Bu şekilde öreceğimiz sıcak su torbalarının koyulduğu bu örgü keseleri Banyo lifi olarakta kullanabiliriz. El sokmalı lifler  ve içine sabun koyarak rahatlıkla kullanabiliriz. Bu şekilde lif modelini kullanmak bence çok daha rahat olur. Aynı zamanda eski kazaklarımızın kollarını keserek birazda resimdeki gibi süsleyerek lif olarakta kullanabiliriz. Tabi isteyenler bu örgü lif yada sıcak su torbası keselerinin boyutlarını biraz daha farklı boyutlarda örerek telofon,ipod,tablet bilgisayar kılıfı olarakta kullanabilirsiniz. Tığ kullanmayı bilmeyen benden şiş ile örülen kolay lif modeli isteyen bayanlar içinde sanırım bu lif modeli işlerini görür. Yün yada keten iplerle örüldüğünde ovunma bezi olarak çok daha kullanışlı olur. Her ne kadar fabrikasyon imalatı hazır lifler satılsada örme liflerin yerini hiç birşey tutmuyor.  El işleri menümüzde daha bir çok güzel tığ ve şişle örülen 100 adet lif modeli lif örnekleri paylaştım sizlerle. Yeni bu yıl çıkan lif 2014 modelleri içinde el işleri menümüzden yada yan taraftaki etiket bulutundan lif modellerine tıklıyarak sizler için paylaştığım lif modeli açıklamalı ve resimli,videolu burgu lif örnekleri görebilirsiniz. Sizlerin ördüğü el işlerini bizlerle paylaşmak isterseniz eğer sitemize üye olduktan sonra editörünüzden sitemize el işlerinizi ekleyebilirsiniz.

24cs8dy

 

el-örgüsü-kese-lif-modeli eski-kazak-kollarindan-lif-yapimi images keseli-orgu-lif-modeli lif-kese-orme lif-kese-orme-1 lif-kese-orme-2 lif-kese-orme-3 sis-ile-orulen-liflerin-ornegi ormeli-kese-seklinde-lif-modeli orme-sıcak-su-torbasindan-lifler

sis-lif-ornegi
sis-lif-ornegi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 100 ADET LİF MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*