Sevgiliye Kitap Yazmak

Sevgiliye Kitap Yazmak

Sevgiliye sevdiğinizi belli etmenin farklı yolları vardır. Herkes farklı ve kendine özel duygularla sevdiğini belli eder. Herkes için geçerli olan özel duyguların ifade edilirken de aynı şekilde bu duyguları karşı tarafa verebilmesidir. Hediyeler her zaman olmasa da duyguların bir ifadesi oldukları için önemlidirler. Sevgilinize, sizinle duygusal ve fiziksel bir paylaşım içerisinde olduğunuz kişiye bu duygularınızı hediye ile belirtmek isteyebilirsiniz. Sevgiliye Kitap Yazmak, alternatif bir hediye arayışı içerisinde olanlar için seçenek sunan bir sitedir. Adından da tahmin edileceği gibi sevgiliye hediye almak isteyenlere kitap hediyesi hazırlayan bir sitedir.

Nasıl Hazırlanır?

Site üzerinde size özel bilgilerle birlikte hazır şablonlar harmanlanır ve bu şekilde bir sonuç elde edilir. Bu kitabın

avantajı hediye seçiminde size orijinal bir fikir sunması ve elbette duygusal ve görsel açıdan sıradan hediyelere göre oldukça tatmin edici olmasıdır.

Başvuru yapan müşteriler için özel olarak hazırlanan kitapta, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi, onun hayatınızdaki önemini ve yerini, ona olan hayranlığınızı ve daha çok sayıda güzel duygularınız anlatılmaktadır. Tamamen size özel tasarlanan kitap sayesinde mükemmel bir hediye vermiş olursunuz.

İşlemlerde, sipariş formunda size sorulan sorular, şablonla birlikte harmanlanmaktadır. Harmanlama işlemi yapılırken herhangi bir kopukluk olmadan tamamen siz yazmışsınız gibi sevgilinize yazılır. Bu nedenle şablonu eksiksiz tamamlamak önemlidir. Bununla beraber sipariş formuna ekleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak ve diğer 1 adeti arka kapakta kullanılır. Diğer 1 tanesi ise tüm sayfaların altında görünecek şekilde kullanılmak üzere sizden alınır. Sevgiliye kitap kapak

kısmı yine tamamen sizin zevkiniz doğrultusunda hazırlanır. Site üzerinden beğendiğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Bunun yanında;

  • Kitabın ismi,
  • Arka kapak metni,
  • Yazar ismi, sizin bilgilerinizden oluşur. Ayrıca firmaya ait herhangi bir logo, yazı ve telefon numarası yer almaz. Dilerseniz ekstra fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Üstelik her renkli fotoğraf başına 1 TL ücret alınır ve oldukça uygun bir fiyattır. Söz konusu ekstra fotoğraflar için siparişinizi verdikten sonra sitede yer alan mail adresine elektronik posta aracılığıyla iletmeniz gerekir.

Hediye Başlıkları

Tamamen birlikteliğinize özel kitabı hazırlarken farklı başlıklar seçebilirsiniz. Örneğin doğum günü hediyesi, evlilik ya da tanışma yıldönümü, 14 Şubat sevgililer günü, evlilik teklifi

hediyesi, özür dileme hediyeleri gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Kokulu Kutular

SR31CpNLzgtE4IJdlaQV-0[1]Hediyenizi daha da etkileyici ve gösterişli yapmak istiyorsanız özel kutulardan yararlanabilirsiniz. Kokulu rengârenk kuru gül yapraklarıyla yapılan sunumdan alabilmeniz için ürün seçimi yaparken Kitap ve Kutu siparişini birlikte vermeniz gerekir. Kutulardan dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Ödemeler ve Teslimat Hakkında

Site üzerinde yapılan çevrimiçi alışverişlerde kredi kartı ile 9 aya kadar taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 güvenlik sistemiyle korunan sitede Maximum, World CardFinans,

Asyacard, Paraf, Bonus kartlarla ödeme yapılabilmektedir. Alternatif olarak kapıda nakit ödeme de yapılabilir.

Ürün teslimatı, hafta içi Aras Kargo ile yapılır. Hafta sonu ve uzaklık durumuna göre 4-5 gün içerisinde size ulaşır. Eve teslimat istemeyen müşteriler bunu yakınlardaki Aras Kargo firmasına bildirerek şubeden teslim alabilirler. Hangi şubeye geleceğini bilmeyenler için internetten takip yapılmaktadır.

Özel Hayat Gizliliği

Özel hayat kişinin bireysel seçimlerini ve kişisel alanını ifade ettiği için, firma bu konuda ekstra hassasiyet gösterir. Verilen kişisel bilgiler, yani sipariş formunda yer alan yazılar firmanın kendi kayıt sistemi altında toplanmaktadır. Bu açıdan diğer sitelerin alması ve kullanması gibi bir durum söz konusu değildir.  Ürün teslimata verildikten sonra size ulaştığı bilgisi alındığından itibaren 10 gün içinde sistem fotoğraf ve diğer kişisel bilgileri silmektedir.

Sipariş ve Bilgi Almak İçin : www.sevgiliyedair.com

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*