SEVGİ HALKASI ŞAL ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-sevgi-halkalari-modeli
orgu-sevgi-halkalari-modeli

Örgü Sevgi Halkalı şiş işi Şal Modeli– Türkçe Videolu anlatımlı Sevgi Halkası Şal Örneği iki çeşit bir ince bir kalın iple yapılan bir Şiş ile örülen Şal Modeli.

Ben bu modelin aynı zamanda Örgü Şişle yapılan Yelek örnekleri,Atkılar,Dikdörtgen Etoller  için kullanıldığında Bayan Yelek modeli olarak çok uygun buluyorum.

Değişik Örgü tekniği ile yapılan Sevgi Halkası Modeli Etol ve Şal modeli olarak Gelin şalı olarak ta çok şık olur. Model için ince ve kalın Yün ip olarak kalın ip için Alize süperlana maxi,İnce ip için Alize gold angora simli ip.

Şal Örneği Sevgi Halkası modelini bizlere Emel hanım videosunda detaylıca gösteriyor. Farklı Yeni Şal Modelleri için Örgüler bölümüne bakmayı unutmayın.

Yüzük Taşı Örgü Modeli örneği nasıl örülür buradan başka bir Örneği daha izleyerek Türkçe açıklamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Örgü Jetler Modeli yapımı içinde burada tek renkli Şiş ile yapılan Örgü Modeli anlatımına bakabilirsiniz.

orgu-sevgi-halkalari-modeli
orgu-sevgi-halkalari-modeli

Sevgi Halkası Şiş Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on SEVGİ HALKASI ŞAL ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ÇİÇEK DEMETİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares