SERÇE TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,serce-tarlasi-orgu-deseni
serce-tarlasi-orgu-deseni
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Tığ işleri için Tek Mil Örgü Yelekler,Tek Mil Bebek Battaniyeleri ve Örgü Tek Mil Koltuk Yatak örtüleri için Serçe Tarlası Örgü Modeli Yapılışı Videolu anlatımlı.

Serçe izi Örgü modeline benzeyen Serçeler Tarlada Örgü Modeli olarak ta söylenen Serçe Tarlası Örgü Örneği her modele uygun Tığ Örneği.

Örneğin videosu yabancı ancak anlatım güzel ve net anlaşılır olduğu için örneği çıkaramayan olmaz diye düşünüyorum.

Çiçekli Tığ örneğine de benzeyen bu Model Kadınlar için Örgü Yelek örneği arayanlara da tavsiye edeceğim bir Model.

Tığla yapılan Örnekler için Bebek ve Çocuklar için çok güzel Yakadan başlamalı Tunus Yelek Örneği oldukça kolay ve güzel desenleri var.


Yelek demişken Şiş İşi Örgü Yelek modelleri içinde en bilinen ve örnek olarak ta çok güzel yakışan Çanakkale Örneği özellikle Örgü Anne Yelekleri için çok beğenilerek yapılıyor.

serce-tarlasi-orgu-modeli
serce-tarlasi-orgu-modeli

Serçe Tarlası Örgü Şiş İşi Yapılışı

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*