SELANİK ÖRGÜ MODELİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEO

videolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi

Videolu Selanik Örgü Yapımı-Selanik Örgü Modeli Nasıl Örülür?Evet işte size Anlatımlı Videolu Selanik Örgü Deseni Yapımı.Yalancı Selanik örneğinin yapılışı için de çok kısa süre sonra size yapılışını da paylaşacağım.

Video ne yabancı ne Türkçe sessiz ama detaylı örgü videolarını sevenler için ideal.En Bilinen Örgü modellerinden

videolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi
videolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi

olan Selanik Örneği nasıl örülür? bilmeyenler ve benden nazarca facebook sayfamda istekte bulunan arkadaşlar için Bugün Selanik Örneğinin yapımını öğreneceğiz.

İsteyenler için Bugün paylaştığım Arzu hanımın örnek anlatımı yaptığı Türkçe anlatılan Örgü videolarından Farklı Düz Örgü Modelinin yapılışını buradan izleyebilirsiniz.

Selanik örneği gibi esnek olan çekildiğinde sünen Örgü Örneklerinden Cilveli Örgü modelinin yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer iki renkli Lastik Örgü Modeli isterseniz burada izleyeceğiniz 2 Renkli Örgü Lastik nasıl örülür? modele bakabilir ve izleyebilirsiniz.

Videolu Selanik Örnek Anlatımı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*