SELANİK ÖRGÜ MODELİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOvideolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi

Videolu Selanik Örgü Yapımı-Selanik Örgü Modeli Nasıl Örülür?Evet işte size Anlatımlı Videolu Selanik Örgü Deseni Yapımı.Yalancı Selanik örneğinin yapılışı için de çok kısa süre sonra size yapılışını da paylaşacağım.

Video ne yabancı ne Türkçe sessiz ama detaylı örgü videolarını sevenler için ideal.En Bilinen Örgü modellerinden

videolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi
videolu-anlatimli-selanik-ornek-yapilisi

olan Selanik Örneği nasıl örülür? bilmeyenler ve benden nazarca facebook sayfamda istekte bulunan arkadaşlar için Bugün Selanik Örneğinin yapımını öğreneceğiz.

İsteyenler için Bugün paylaştığım Arzu hanımın örnek anlatımı yaptığı Türkçe anlatılan Örgü videolarından Farklı Düz Örgü Modelinin yapılışını buradan izleyebilirsiniz.

Selanik örneği gibi esnek olan çekildiğinde sünen Örgü Örneklerinden Cilveli Örgü modelinin yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer iki renkli Lastik Örgü Modeli isterseniz burada izleyeceğiniz 2 Renkli Örgü Lastik nasıl örülür? modele bakabilir ve izleyebilirsiniz.

Videolu Selanik Örnek Anlatımı İzle

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5066 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*