ŞEKİLLİ KENAR ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU


tigla-sekilli-kenar-orgu-modeli
tigla-sekilli-kenar-orgu-modeli

Her Türlü Kenar Örneği gereken Örgü ve El işleri için Tığla yapılan Şekilli Kenar Örgü Modeli Bebek Battaniyesi,Örgü Liflere ve Örgü Yazma,Yemeni gibi çalışmalarda Şal kenarlarına Videolu Kenar Model Tarifi Örgü Dersi.

sekilli-orgu-tig-kenar-modeli
sekilli-orgu-tig-kenar-modeli

Örgü Dersleri için çeşitli örgü ve kumaş kenarına yapılan Fıstıklı örneği iki kat birbirinin üstünden geçen Tığ kenar model yapımı sayfa atında görebilirsiniz.

Şiş örgü modellerinde kenarları kendinden Motifli Örgüler için burada Motifli İlmek Başlama yapılışı ile Şiş işi örgüler için böyle bir şey düşünebilirsiniz.

Kenarları ponponlu ve Fıstıkla yapılan Çapraz atlamalı Kenar modelini ister tek renkli isterseniz 2 renkli olarak ta yapabilirsiniz.

Resimlerde aynı örneğin 2 farklı şekilde nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Modellerin bir tanesin de Zincir sayısı azaltılmış ve Fıstık dolgular birbirine sarılmış.

Diğer Şekilli Kenar örneği daha zincirler uzatılarak farklı bir örnek şeklini almış.Ancak bu örnekte zincirin üzerine Tığ batarak ilerlemelisiniz.

Size bir tane çok güzel Çift Burgulu Model olan harika bir Şiş Örneği önermek istiyorum.Türkçe anlatılan Örgü Yeleklerde harika görünen bir örnek.

sekilli-kenar-orguleri
sekilli-kenar-orguleri
sekilli-kenar-tig-isi
sekilli-kenar-tig-isi
kenar-orgu-sekilli-model
kenar-orgu-sekilli-model

Şekilli Kenar Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*