SEBZE RESİMLERİ

salatalik

Şimdi bu sebzelerde nerden çıktı dediğinizi duyar gibiyim:).

Bu tek ve yarım,çeyrek sebze resimlerini bir çok yerlerde kullanabilirsiniz.

Dekupaj yapımında,Okul ödevi sebzeler  adlı projede,Yine vitaminler ödevinde,yarım,çeyrek,bütün kavram ödevi performans ödevinde, sizin anlayacağınız aklıma gelmeyen bir çok yerde bir çok amaç için kullanabilirsiniz.

Burdaki Vitaminler ve Besinler adlı sayfada ilginizi çekebilir.

Sayfamız güncellenmiş ve yeni Sebze Görselleri eklenmiştir. İnternet’te Sebze Fotoğrafları ve Çizimleri arayan arkadaşlara umarım faydalı olur.

1.Sınıflar için yarım ve tam kavramını anlatan Sebze resimleri sayfamızda Anaokulu,Okul Öncesi ve 1. sınıf öğrencileri için bir çok Sebze Türü Resimleri görebilirsiniz.

Eğer Meyve Sebze Resmi Nasıl Çizilir onları görmek istiyorsanız kırmızı linke bakabilirsiniz. Sebzee ve Meyvelerin resimlerini kendiniz yapıp boyadıktan sonra ödevlerinizde kullanabilirsiniz.

Büyük Öğrenciler ve İngilizce Ödevlerinizde İngilizce ve Türkçe Sebze İsimleri ve Resimleri sayfamız işinize yarayacaktır diye umuyorum.

domates-resmi-nazarca

lagana-resmi-nazarca
lagana-resmi-nazarca
misirresmi-kocani-nazarca
misir resmi-kocani-nazarca
patlican-sebze-resmi-nazarca
patlican-sebze-resmi-nazarca
salatalik-sebze-resmi-nazarca
salatalik-sebze-resmi-nazarca
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*