SARMAŞIK GÜLLERİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı Video
sarmasik-gulleri-orgu-modeli-yapilisi

Örgü iğnesi Şiş örneği Yelek Örneği olarak çok yakışacak zarif yelek örneği modeli Sarmaşık  Örgü Modeli Türkçe videolu Örgü Modeli açıklamasında nasıl örülür? örneği öğrenmek için izleyebilirsiniz.

Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı Video
sarmasik-gulleri-orgu-modeli-yapilisi

Sarmaşık Gülleri örgüsü adında küçük bir değişiklik yaptım ki diğer Sarmaşık örgü desenleri ile karışmasın.

Gönülden Örgüler paylaşımı olan Sarmaşık Gülleri Örneği 10 ilmek ile kurulan yanlar içinde 1′ er ilmek yapılan oldukça kibar bir örnek.

Videoda 23 ilmek ile örneği çıkarma aşamaları net ve anlaşılır örgü videosu ile gösterilmiş. Sarmaşık örgü modeli yapılışı göründüğü kadar zor değil.

İnce iplik ile ördüğünüz de Sarmaşık Gülleri Şal olarak gerçekten çok güzel olur.Örgü şişi ile yapılan Etol ya da Şal modeli isteyenler bu örneği düşünebilir.

Bebek örgüleri,Kazaklar,Hırkalar ve yine Yelek Şiş Örneği olarak çok güzel bir örnek daha isterseniz o zaman Yulaf Başakları Örgü modeline de mutlaka bakınız.

Sarmaşık Gülleri Örgü Yapımı Video izle-Örgü videoları

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BONCUKLU ÖRGÜ MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*