SARMALI LALE İĞNE OYASI AÇIKLAMALI

igne-oyasi-ornegi-sarmali-lale-modeli
igne-oyasi-ornegi-sarmali-lale-modeli

Türkçe Videolu Anlatımlı Parmak Sarmalı Lale İğne Oyası Modeli. Her Oya Motifin de ayrı Renk kullanımı ile Oya çok daha Sevimli ve Güzel olmuş.

Geçen gün yine size Parmak Dolamalı İğne Oyaların dan olan Fiyonklu İğne Oyası Firkete Modelinin yapılışını sunmuştum.

sarmali-igne-oyasi-lale-modeli
sarmali-igne-oyasi-lale-modeli

Emine hanımın anlatımını yaptığı bu Model için Takipçisinden gelen bir Yorum da bir Bayan “bülbül tükrüğü Oyası”Diyor. Lale Motifleri arasında olan Yazma Kenarına İşlenen sıraya verilen admış.

sarmali-lale-igne-oyasi-yapimi
sarmali-lale-igne-oyasi-yapimi

Kimi Modellerde de Zürafa denilen Oya Kenarı yerine Bülbül Tükürüğü Oyası da kullanılabilinir. Emine Hanım oyanın adını Lale İğne Oyası olarak koymuş. Ancak Site de başka bir Laleli İğne Oyası Örneği olduğu için Sarmalı İğne Oyası Adını Uygun gördüm.

Bu arada Örgü Yelek Modelleri ile ilgilenen Arkadaşlara Burada yapılışı öğretilen Örgü Tığ İşi Bayan Yelek Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares