SAPLI YELPAZE ÖRNEKLE BATTANİYE VE LİF MODELİ YAPIMI

sapli-yelpaze-lif-battaniye-modeli
sapli-yelpaze-lif-battaniye-modeli

Tığ işi Saplı Yelpaze Örgü Modeli 2 renkli Tığ işi Bebek Battaniye Örneği ve Örgü Lif Modeli olarak kullanılıyor. Türkçe Açıklamalı videolu yapılışı ile buyurun buradan öğrenebilirsiniz.

Bu örneğe Lale Lif Modeli de denilmiş ancak Lale modeline çok benzetemediğim İki Renkli Lif örneği ile Alize,Nako iplerin yumuşak olanların dan harika Bebek Battaniyeleri olur.

sapli-yelpaze-lif-battaniye-modeli
sapli-yelpaze-lif-battaniye-modeli

Henüz Doğum yapmayan ,bebeğinin cinsiyetin bilmeyen Annelere bu kolay Kız ve Erkek Bebek Battaniyesi örneği ile Sarı ve Turuncu, Beyaz ve Pembe,Mavi ve Beyaz gibi uyumlu renkler ile çok şirin olur.

Lif için yapacağınız gibi bir Kolay Kenar Modeli seçebilir ya da Örgüler yazan bölümden bakabilirsiniz. Kenarları için Çiçekli Zincir Oya Modeli yapılışı burada.

Bebek Örgü Modelleri için burada diğer Örgü Fikirleri bulunuyor. Yelpaze Tığ Videosuna altta bakabilir ve Kolay yapılışı ile örmekte zorlanmazsınız.

Saplı Yelpaze Tığ işi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*