İlginizi Çekebilir
Anasayfa » Bebek Örgüleri » ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİ

ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİ

Kapüşonlu bebek hırkası yapımı için sadece kullanacağımız ipler ve bir adette fermuar gerekiyor.Şapkalı örgü bebek giysileri,hırka,tulum,kazak,elbise,etek vs örnek ve modellere burdan bakabilirsiniz.

sapkali orgu bebek hirkasi anlatimli orgu ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİ

sapkali-orgu-bebek-hirkasi-anlatimli-orgu

Malzeme: Lüks Minnoş
Renk No: 99075 (2 yumak)
Şiş No: 3,5
Örgü Şekli: Düz örgü, ters örgü, 2+2 lastik örgü, haraşo
Aksesuar: 26 cm fermuar
9-12 Ay

Not: Hırkamızın yapımında kullandığımız renk numaraları ve malzemeler nakoya aittir.
Yapılışı: ARKA: 72 ilmek başlanır. 2 cm 2+2 lastik öıülüp, Diyagramdaki modeı uygulanır. Beden boyu 22 on örülerek koı evi içn her iki tarafta! 2+2 ilmek kesilir. Beden boyu 32 cm de kalan 64 ilmek bir defada kesilerek bitirılir.
ÖN: 34 ilmek başlar r. arka beden gibi örülür. Beden boyu 29cm örüerek yaka için ör ortasından 7+3+2+2+1 ilmek kesilir.Beden boyu 32 cm de omuzda kalan 15 ifmet bir oefada ^esilerek bitirilir Diğer ön parça da aynı şekilde örülür.
KOLLAR: 36 iımek taşlanır, 2 cm 2+2 lastik öıildükten sonra; 2 cin düz, 2 diş haraşo. 2 cm düz?sıralamasıyla ögüye devam edilir. Her iki taraftan 2 cm araya 11 defa 1 ?er ilmek artış yaplarak &8 ilmeğe ulaşın. Kol boyu 28 en de ilmekler bir defada kesilerek bitir,lir Dıjer kol da aynı sekide örülür.
KAPÜŞON: Yaka etrafından şişe 72 ilmek çıkarılır, her iki taraftan 6?şar ilmek haraşo örülürken. diğer ilmekler; 2 cm düz, 2 diş haraşo, 2 cm düz? şeklinde örülür. Kapüşon boyu 20 cm de ilmekler bir defada kesilerek bitirilir. Bitirilen taraftan ortadan katlanarak, dikilir.

Paylaşmak İstermisin?
facebook ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİlinkedin ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİpinterest ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİreddit ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİdiggit ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİstumbleupon ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİtwitter ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİgoogle ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİtumblr ŞAPKALI BEBEK HIRKASI ANLATIMLI TARİFİ

Hakkında Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

40 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 6 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dost Siteler:Facebook-Kapakresmi-Hobiler-Markafem-Yeni Moda Modeller-El İşleri