ŞAL YAKALI ÖRGÜ 1-2 YAŞ YELEK MODELİ YAPIMI

sal-yakali-bebek-yelegi-orme
sal-yakali-bebek-yelegi-orme

Örgü Modelleri– 2018 Örgü Bebek Yelek Modeli ve Yapılışı için Gördüğümüz gibi zarif,kolay ve Şal Yakalı Yelek yapılışı Türkçe videolu Açıklamalı Baştan Sona Örgü Bebek Yeleği Yapımı.

3 Paradan Oluşan Şiş işi Bebek Yeleği 1 -1,5 yaşındaki Bebeklere göre örülmüş olup Tam Yelek Bitimi için 1 Yumak ip kullanılmış.

Böyle desenli,Çiçekli Düğmeler ile Yelekler ve Örgü Modelleri daha şirin oluyor. Tuhafiyeler den satın alabileceğiniz Düğmeler 1-2 lira arasında satılıyor.

sal-yakali-bebek-yelegi-orme
sal-yakali-bebek-yelegi-orme

Ön sıra 34 İlmekle başlanıp 5 sıra haraşo yapıldıktan Örneğe geçiliyor. Hep bir,bir 20 ilmek kalana kadar Kol kesimi başlanıyor ve devam ediliyor.

Arka 60 ilmek ile başlanıyor 5 sıra Haraşo yapılıyor ve kenarlar da 8 er ilmek haraşo şeklinde 4 sıra düz 1 sıra haraşo şeklinde 16 diş şeklinde tamamlanıyor.

Ajurlu Balıksırtı Modeli isteyenler az önce yapılışı öğretilen model anlatımına buradan ulaşabilir. Yine 1,1,5 yaş Bebekler için Örgü Şal Yaka Kazak Örmek isteyenler Buradan Kazak Nasıl Örülür? bakabilirler.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ŞAL YAKALI ÖRGÜ 1-2 YAŞ YELEK MODELİ YAPIMI

  1. İyi günler Dilek hanım arka kısmı 68ilmek olması gerekirken neden 60ilmek atılıyor beni aydinlatirsaniz sewinirim

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2018 YENİ 70 TANE BEBEK ÖRGÜLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares