SAKIZ LEKESİNİ NASIL ÇIKARIRIZ

Sakız Lekesi Nasıl Çıkar
Sakız Lekesi Nasıl Çıkar

Bugün birçok insanın başına gelmiştir. Elbiseye yapışan sakızı sökmek uzun zamanlar ve uzun uğraşlara sebep olabilir. Elbiseden sakız nasıl çıkarılır işte şimdi bunu açıklayacağız.

Kolonya kullanarak sakızın yapıştığı her türlü alanı temizleyebilirsiniz.

Bunun yanında şunu da yapabilirsiniz. İlk iş elbiseyi bir poşete koymanız gerekir. Belirtmem gerekir ki büyük ve küçük sakız lekesi olması gerekmez. Leke küçük deyip geçmeyin. Sakız lekeleri kalıcı olabilir. Bunun yanında sakız lekelerinin görüntüleri oldukça itici olabilir. Bugün sakız lekesine bulaşmış olan insanların büyük bir bölümü bu lekeden nasıl kurtulacaklarını bilmemektedir. Dediğim gibi ilk başta sakız lekeli olan kıyafetinizi bir poşetin içerisine koyun. Daha sonra bu elbiseyi alıp buzdolabınızın buzluk kısmına bırakın. Eğer eviniz de derin dondurucu varsa derin dondurucuya koymanız daha verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu elbisenizi 1 saat derin dondurucuda veya buzlukta beklettikten sonra elbisenizi çıkartıp kısa bir süre çitileyin. Çitiledikten sonra göreceksiniz ki elbisenizden bu lekelerin çıktığını göreceksiniz. Bazen de sakız lekeleri halılara geçebiliyor. Bunun için yine aynı sistemi kullanacaksınız. Yapmanız gereken buzları alıp halınızın üzerinde gezdirmek..

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*