Rüyamı Yorumlatmak İstiyorum Mu Diyorsunuz ?ruya-tabirleri
ruya-tabirleri

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız en doğru ve güvenilir adres şüphesiz modanium.com. Görmüş olduğunuz rüyaların ne anlama geldiğini sizde merak ediyorsanız hemen www.modanium.com adresine girebilirsiniz. Ayrıca sitenin astroloji kategorisinde yer alan rüya tabirleri bölümünden de rüyanızda görmüş olduğunuz sembollerin anlamlarını kolaylıkla ve ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

ruya-tabirleri
ruya-tabirleri

Eğer rüya ve rüya tabirleri hakkında konuşacaksak, işe şüphesiz uykudan başlamamız gerekir. Bilincimizin kapalı olduğu, ancak organlarımızın görevlerini yerine getirdiği uyku, hayatımızın tam tamına 3’te 1’ini kapsıyor. Birçok bilim adamına göre uyumanın vücudumuz için bir ihtiyaç, bir zorunluluk olmadığı düşünülmekte; çünkü organlarımız tamir yeteneğine sahip ve biz uykudayken de çalışabiliyorlar. Ancak uyku, hepimizin gün boyu yorulan bedeni ve vücut sistemleri için gerekli bir dinlenme zamanıdır.

Zaman zaman birçok filozof ve bilim adamının inceleme konusu olmuştur uyku. İncelenen ve en önemlilerinden biri olan kısmı ise rüyalardır. Yapılan bir sürü araştırmanın ardından varılan sonuç ise rüyalarımızın çoğunun saniyelere bedel olduğu, hatta bize saatler sürmüş gibi gelen rüyalarımızın bile en fazla 90 saniye sürdüğü saptanmıştır.

Kabuslar, yabancılar, hayaller, ölümler, doğumlar, tanıdık yüzler gördüğümüz rüyalarımız aslında bizim düşüncelerimizin, isteklerimizin, arzularımızın bilinçaltımızdaki yansımalarıdır, anılardır. Rüyalar uzmanları tarafından, zaman zaman tedavi amaçlı kullanılmış, incelemeye alınmış ve yorumlanmıştır.

İlk yorumcuların kim olduğu bilinmemekle birlikte, ilk çağlarda rüyaların tanrılar aracılığı ile gelen ödüller yada cezalar olduğu düşünülmekteydi. Eski kabileler, kahinler rüya yorumları hakkında kitaplar yazmışlar ve zamanla bazı rüyaların anlamları kesinleşmeye başlamıştır.

Öncelikle rüya yorumları konusunda bilmeliyiz ki, iki kişi aynı nedeni ise bireylerin farklı olan iç dünyaları, yaşadıkları olaylar, etraflarında gelişen olaylar, çevrelerindeki insanlar, manevi dünya görüşleri gibi birçok sebebe bağlıdır.

Bunun yanı sıra; aynı rüyanın değişik bir mekanda, yahut değişik bir zamanda görülmesi de yine rüya yorumunun değişmesine sebebiyet verir. Yorumun aslı değişmese bile, yansımaları farklılaşabilir; örneğin gördüğümüz bir rüya, bizimle değil de bir yakınımızla alakalı olabilir. Bilmemiz gereken şey, rüyada gördüğümüz her şey, renkler, sayılar, isimler bile rüyamızın yorumunu etkileyecektir.

Rüyalar yorumlanırken kesinlikle objektif olunmalı, tek bir noktadan değerlendirilmemelidir; iyimser yada kötümser bir bakış açısı takınılmamalıdır. Tamamen nötr, tarafsız bir şekilde detaylar ile birlikte değerlendirilmelidir.

Rüya yorumları kültürlere, dinlere, inançlara göre farklılık göstermektedir. Ancak zamanla genel kanıya varılmış, kesinliği konusunda karar kılınmış rüya yorumları vardır. Hepimizin merak ettiği rüya yorumlarımız için teknoloji yine yardımımıza koşuyor.

Tek bir tık ile rüyalarımızı yorumlayabilmek mümkün. Haliyle bu konuda da güvenilir yada güvenilmez birçok kaynak ile karşılaşıyoruz. Eğer gerçek bir yorum almak istiyorsanız; çok sevilen, bol takipçili, güvenilir sitemiz üzerinden gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiğini öğrenebilir, rüyanızı yorumlatabilirsiniz

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5058 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*