RULO KARTONDAN KAPI SÜSÜ ÇELENG YAPMAKrulo-kartondan-kapi-celengi-susu

Tuvalet kağıdı ve bitmiş rulo peçete kartonlarından kesilip akrilikle boyanarak çiçekler yapılmış. Bu çiçekleri birbirlerine monte ederek çeleng yapıp bu çelengi boncuk,dantel,düğme,pul,küçük şirin şeyler ne isterseniz onlarla süsleyebilirsiniz.Rulo kartondan başka hangi etkinlikleri ve projeleri yapabilirsiniz Burdan bakınız.Karton kapı süsü yapımı

rulo-kartondan-kapi-celengi-susu
rulo-kartondan-kapi-celengi-susu

telkari-hindi-2 (200 x 133)  rulo-kartondan-kapi-celengi-susu-1 (200 x 133)
Tuvalet kağıdı veya rulo peçetelerin bittiğinde attığımız karton rulolarını 1. resimdeki gibi kesin.5 yaprağı bir araya çiçek gibi getirerek tam ortalarından yapıştırınız ve 5 yapraklı çiçekler elde edin. Yeterince çiçek elde ettiğinizde bu çiçekleri Yeşik akrilik yada benzeri boyalarla boyayınız iyice kurumasını bekleyiniz.Bu çiçekleri zımba yardımı veya iyice yapıştırarak birbirine tutturarak çember şeklinde iki kat çeleng oluşturunuz.

rulo-kartondan-kapi-celengi-susu (300 x 200)  rulo-kartondan-kapi-celengi-susu-2 (200 x 300)

Küçük kırmızı boncukları çiçeklerin tam ortalarına dikin veya yapıştırınız.Resimde sahte yumurta,civciler,tüyler ile kapı çelengini tamamlamışlar sizde ne isterseniz onunla süslemeyi bitiriniz.

rulo-kartondan-kapi-celengi-susu-4 (200 x 300)

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*