RULO KARTONDAN DEKORATİF DUVAR PANOSU SÜSÜ

rulo-kartonla-dekoratif-duvar-panosu-nasil-yapilir

Oldukça şık ve iilginç bir duvar süsü değilmi. Evet resimli anlatımda nasıl yapılır tüm detaylarıyla göstermişler. Bittiğinde çöpe attığımız tuvalaet kağıdı karton rulolarını yaklaşık 2 santim kadar genişliklerde keserek bunları birbirlerine yapıştırarak geometrik bir şekil elde etmişler. Tabi yapıştırıcı yerine zımbada kullanabiliriz bence. En son şekli oluşturduktan sonra mavi ren akrilik sprey boya ile boyayarak çok şık bir duvar panosu yapmışlar. Sizde böyle şık bir duvar süsü ile evinizin dekorasyonuna farklılık katmak istiyorsanız eğer buyrun ,Kolay gelsin.

Not: 3 boyutlu görünümü vermek için ortalarındaki halkalar 2 santimden fazla kesilmiş. Yani dıştan içe doğru karton şekillerde kalınlaşmayı dikkatli incelerseniz görürsünüz.

rulo-kartonla-dekoratif-duvar-panosu-nasil-yapilir
rulo-kartonla-dekoratif-duvar-panosu-nasil-yapilir
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*