RENKLİ VE RESİMLİ SEVİMLİ ÇİZGİLİ HAZIR SAYFALAR

balonlu-sirin-cizgili-dosya

Ödevlerinizde ya da özel işlerinizde şöyle desenli, şirin görsellerin olduğu renkli ve bir birinden güzel Çizgili Dosyalar ihtiyacınız oluyorsa buyurun Renkli, Resimli sevimli Çizgili Sayfalar.
Şiir yazmayı sevenler için şirinlikleriyle sizlere ilham olacak Çizgili kağıtlar. İsteyenler okul ödevleri için Hikaye ve masal yazmak içinde kullanabilirler.
Sevdiklerinize yazacağınız mesajlar ya da mektuplar için çıktısını alarak her şekilde hatta hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Hazır Çizgili Sayfalar.
Ben ödev kapakları olarak çok güzel ve renkli iç açıcı Çizgileri olan dosya arayanlar için uygun olur diye de düşünüyorum fakat çizgili olduğu için emin olamadım.
Kendinize çevresi desenli çerçeve arıyorsanız bu çerçeveleri kullanabilir hatta ortalarına Fotoğraf yapıştırarak Fotoğraf kolajı da yapabilirsiniz.

balonlu-sirin-cizgili-dosya
balonlu-sirin-cizgili-dosya
oyuncak-ayi-resimli-cizgili-dosya-sayfalar
oyuncak-ayi-resimli-cizgili-dosya-sayfalar
cizgili-renkli-resimli-sevimli-kagit-dosyalar
cizgili-renkli-resimli-sevimli-kagit-dosyalar
cevresi-kirmizi-kalpli-cizgili-dosya
cevresi-kirmizi-kalpli-cizgili-dosya

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on RENKLİ VE RESİMLİ SEVİMLİ ÇİZGİLİ HAZIR SAYFALAR

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HAZIR ÇİZGİLİ VE ÇİZGİSİZ ÇİÇEKLİ NOTALI SAYFALAR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*