RENKLİ TAVŞAN DİŞİ ÖRGÜ MOTİFİ YAPIMI

renkli-tavsan-disi-orgu-modeli-aciklamali
renkli-tavsan-disii-orgu-modeli-aciklamali

Bebek Örgü Modelleri Örneği olarak Rengarenk Modeli ile Örgü Renkli Tavşan Dişi Motifi Türkçe Videolu yapımı. Şiş işi Renkli Örgü Modeli.

Tavşan Dişi Örgü Modelinin 3 renk ile yapılan Yıllar önce sizinle paylaşmıştım. Ancak Şerife hanım Rengarenk bir Motifini yapınca onu da görün istedim.

Örnek 3 ve katları ile kuruluyor. Her sırada Ayrı renk ile örülmüş ancak siz kendiniz kaç renk ile yapacaksanız yapabilirsiniz.

Küçük Örgüler,Patik,Bere gibi Örgülerde kalan ipleri değerlendirmek için bir fırsat olan Model ile Bebeklere Örgü Ceketler,Yelekler,Battaniyeler ve Süveterler yapabilirsiniz.

renkli-tavsan-disi-orgu-motifi
renkli-tavsan-disi-orgu-motifi

Dün son yazımda Tığ ile örülen Örgü süslemek için Örgü Gül Motifi yapılışını sizlere sunmuştum. İlgilenen Arkadaşlar Şal,Battaniye,Bere,Şapka ve Örgü Çanta süsleme işlerinde çok yakışır.

Renkli Tavşan Dişi Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*