RENKLİ İP DOLAMA ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

renkli-ip-dolama-orgu-modeli
renkli-ip-dolama-orgu-modeli

İki Renkli İp dolama Örgü Modeli Türkçe açıklamalı İki Renkli çok kolay Örgü Tarifi. Örgü Çocuk Süveterleri ve düz şekilde örülen Örgü Çocuk Pançoların da iki renkli örnek kullanmak isteyenlere hoş bir örgü deseni.

Herkesin rahatça uygulayabileceği Oldukça kolay bir model olan Renkli İp Dolama örneği Örgü Atkılar ve Bebek Battaniyeleri için uygulanan bir Şiş örneği.

Bu örneğin Sevgi hanımdaki adı İki Renkli Diyagonal ancak akılda kalması çok zor olduğundan ben örneğin şekli ve örme tekniğinden dolayı İki Renkli İp Dolamalı Örgü Modeli olarak değiştirdim.

Dün sizlere Tığ Örnekleri olarak belki daha önce hiç görmediğiniz çok ilginç bazıları gerçekten çok şık olan Tığ İşi Örnekleri burada tam 96 Adet en güzel Tığ işleri olarak paylaştım.

Sevgi hanımın çok güzel anlattığı bu örnek tek renkli olduğunda da çok güzel oluyor. İp Dolamalı Örnek adında benzer ama biraz daha farklı örülen buradaki model bakabilirsiniz.

renkli-ip-dolama-orgu-modeli
renkli-ip-dolama-orgu-modeli

İki Renkli İp Dolama Örneği Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. USTA ELLERDEN HER TÜRLÜ TIĞ İŞLERİ | Nazarca.com
  2. 2 RENKLİ DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares