RENKLİ DALGALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


renkli-dalgalar-orgu-modeli

İki renk iple örülen En Güzel Örgü Modelleri- Türkçe Videolu Açıklamalı Renkli Dalgalı Örgü Modeli yapılışı oldukça

renkli-dalgalar-orgu-modeli
renkli-dalgalar-orgu-modeli

kolay ve keyifli bir örnek. Çocuk Örgü modelleri için bu güzel örnek ile istediğiniz her şeyi örebilirsiniz.

Anne işleri Bu örneğin adını Dalga Örgü Modeli olarak belirlemiş ancak bu isimle bir çok örnek ile karşılaşabiliriz diye ben adını Renkli Dalgalar Örneği olarak değiştirdim.

En Güzel anlatılan Türkçe anlatılan Örgü Modellerini El işi ve Örgü Videosu yazan bölümlerde görebilirsiniz. Yeni paylaştığım Fare Dişi Örneğini diğer adı Sıçan Dişi örneği olarak ta bilinen modeli Türkçe videolu Fare Dişi Örgü modeli olarak Bugün sizler için paylaştım buradan bakabilirsiniz.

Kendine Örgü şişleri ile Yelek Örmek için örnek arıyorsanız Yelek örgü modeli olarak çok güzel olacağını düşündüğüm Yan Başak Örneğini düşünebilirsiniz.

Renkli Dalgalı Örneğinin dalgalarının aralarına örgü ipinin renklerine uygun boyutlarda ve renklerde Boncuk dikerek örneği Abiye Örgüler içinde kullanabiliriz.

Dalgalı örneğini net olarak kendini göstermesi için birbirine zıt renkler olan örnek olarak Siyah ve Beyaz renklerde ördüğümüz de örnek kendini çok daha iyi gösterir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on RENKLİ DALGALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

  1. Çok faydalı bir işyapmışsınız teşekkürler.açtığınız sayfadan benim gibi örgü sevenler çok yararlanacağız

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*