RENKLİ BASAMAKLI BAYAN PATİK TARİFİ

renkli-basamakli-bayan-patik-tarifi
renkli-basamakli-bayan-patik-tarifi

Tığ işi Renkli Basamaklar Örneği ile yapılan Burundan başlanan Topukta bitirilen Bayan Patik Modelinin anlatımı Başından sonuna Videolu Türkçe Tarifi ile.

Geçenlerde sizlere Renkli Basamaklı Bere Modelinin yapılışını da burada yayınlamıştım. Bebek Battaniyelerin de ilk kullanılmaya başlanan bu Modeli gerek Bere gerek Patik modelin de çok yakıştırdım.

renkli-basamaklar-kadin-patik-yapimi
renkli-basamaklar-kadin-patik-yapimi

Patiğin tamamı Örgü ile yapılıyor.Taban kullanılmayan Tabanı Tığla Örgü olarak yapılan Kadın Patiği Modelleri isteyen hanımlara Örün giyin,Çeyizlik Patik yapın hediye edin kolay ve Güzel anlatımı ile Model dikişsiz patik şeklinde.

Renkli Basamak Örnekli Bayan Patik örneğine başlamadan önce 3 renk Patik ipi,3 numara Tığ hazırlamanız gerekiyor.

Patik yapımına başlarken 10 tane zincir çekin sondan 3. zincire batın sık iğne ile batın ve bu şekilde 8 tane sık iğne yapın diğer yerden baştan başlayarak tekrar 8 tane yapınız.

Ben sadece model başını yazıyorum detayları videolu Pati Tarifinde görebilirsiniz.Az önce yayınlanan Lif Halkalı Hamam Bezi Lif Anlatımına da buradan bakınız.

Renkli Basamaklı Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares