PRENSESİN RÜYASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-prensesin-ruyasi
orgu-prensesin-ruyasi

Örgü Prensesin Rüyası Modeli-Türkçe açıklamalı Örgü Videoları için 2 renkli değişik modeller den Prensesin Rüyası örneği çeşitli örgü modelleri için.

Anlatımlı Örgü Modeli Sevda hanım tarafından anlatılıyor ve bu güzel 2 Renkli Örgü deseni ilinizi çektiyse hemen 5 dakika içinde örneği çıkarabilirsiniz.

Son Kıl Ay Şubat oluyor ancak Mart ayı  her ne kadar İlkbahar da olsa bildiğiniz gibi havalar daha 2-3 ay tam olarak ısınmaz. Mayıs aylarına kadar sizlere Hem Kışlık hem Baharlık Modeller sunmaya çalışacağım.

Çok kalın örgüler yerine Yaz içinde Örgüler de kullanabileceğiniz modellere ağırlık vermeye çalışarak İnce bir örnek olan Solucan Bere Modeli Tığ işi Bere örnekleri burada örebileceğiniz bir anlatımlı Örgü

prensesin-ruyasi-orgu-modeli
prensesin-ruyasi-orgu-modeli

Prensesin Rüyası Örgü Modeli Türkçe videolu Örgü Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KURU ÜZÜM MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares