POŞETLİK ÖRGÜ BEBEK NASIL ÖRÜLÜR TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

sakalli-iple-orgu-posetlik-bebek-orulusu

İçine Poşet Konulan Örgü Bebek Şeklinde Bebek- Türkçe Videolu Anlatımlı Sakallı iple örülen Örgü Şişleri ile Poşetlik Bebek Nasıl Örülür?Poşetlik Örnekleri Mutfakta hem dekoratif hem biriken Poşetleri koyabileceğiniz Saçaklı iple örülen Poşet aşamalarını videoda izleyebilirsiniz.

sakalli-iple-orgu-posetlik-bebek-orulusuSakallı İpten Poşetlik Bebek Modelleri istendiği taktirde Bebek ve çocuk odaları için hem dekor amaçlı hem etraftaki Oyuncak ve benzeri küçük eşyaları bir araya toplayabileceğimiz çok şirin bir Organize olabilir.

Örgü Poşetlik Modelleri genelde Bebek şeklinde ve sakallı ip kullanarak örülüyor. Gördüğünüz model üzerinde kendiniz de örgü ve süsleme olarak bir takım değişiklikler yapabilirsiniz.

Sevgili hanımlar Poşetlik yapımı için Tığ işi Örgü Poşetlikler,Kumaştan Poşetlikler,Keçe Poşetlik örnekleri,Amigurumi Poşetlikler,Sakallı iple Bebek Poşetlikler ve meyve şeklinde örgü poşetlikler yapabilirsiniz.

Poşetlik yapmada en zor kısım Örgü Poşetlik bebeğin başını nasıl öreceğinize karar vermeniz ve bilmeniz. Ancak evinizde eski artık kızınızın oynamadığı Örgü ya da Plastik bebekler varsa onların başını kese şeklinde ördüğünüz Poşetlik ile birleştirerek çok güzel yeni poşetlik modelleri yapabilirsiniz.

Örnek olarak sizlere netten alıntı Poşetlik modellerini göstermek istiyorum. Galeride bulunan Örme Poşetlik modelleri Facebook ve Netten derlenerek toplanmış hak sahiplerine ve emek verenlere aittir.

Aynı zamanda Hayvan şeklinde Örgü Poşetlikler bu sene mutfak dışında Bebek odalarında çok kullanılıyor. Poşetlik örmek için El Sokulan Lif Modelleri ve Kese Şeklinde Örgü Lifler size ilham verebilirler.Bu Örgü Lif Modellerine bir askılık yaparak çok güzel Poşetlikler yapabilirsiniz de.

Poşetlik örgülerin altındaki sacaklara ve kese bölümünü iri boncuklar ile süsleyebilirsiniz. Videoda gördüğünüz Örgü Bebek gözlerini Kırtasiyeden Oyuncak Gözü diyerek 1 tl civarında ücretlere 5 çift göz olarak alabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Tam Boy Olarak Görebilirsiniz.

Videolu Türkçe Anlatımlı Örgü Sakallı iple Poşetlik Bebek yapımı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ BEBEK POŞETLİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares