PONPONLARDAN KELEBEK ŞEKLİNDE PASPAS YAPILIŞI


Plastik kafeslerden Yapılan paspaslar belki duymuşunuzdur.Bu paspasları arzu ederseniz kumaş parçalarıyla ,arzu edersenizde ponponlarla harika paspaslar yapabilirsiniz.Aynı işlemi süet , kumaş paspası bez çuval kullanarak yapmışlar.İstediğiniz şekilde kafesi kesiyor ve ponponları düzgün bir şekilde çuvala yada plastik kafese dikiyoruz.Ponponu nasıl yaparım , Ponpondan başka neler yapılır onun içinde Burdan bakınız diyorsanız onada burdan bakınız.

ponponlardan-kelebek-seklinde-paspas-yapilisi

11 Comments on PONPONLARDAN KELEBEK ŞEKLİNDE PASPAS YAPILIŞI

    • İnşaat malzemeleri satan yerlerden plastik file diye satın alabilirsiniz. Yada eski delikli kareli tüllerden vs yapabilirsiniz.

  1. merhabalar ben bu kelebklı ponpon paspasa takmıs durumdayım ponponlar hazır altındakı kafeste tmm ama nasıl ponponları bılestırıp kafese duzucez bırde kenar yapımı nasıl olucak cvp sevınırım tsk ederım

  2. paspasın altına diktiğiniz beyaz şey nedir acaba. bizde yaparken o beyaz seye dikmemiz gerekiyo mu??
    şimdiden teşekkürler çok begendim çalışmalrınızı..

    • paspasın altındaki plastik kafestir .İnşaat malzemeleri satan dükkanlarda bulunur.Bu paspasları ben yapmadım fakat.Plastik kafes bulabilirseniz tabi iyi olur paspas ser olur.Ama buna benzer tığ ile dokunabilir yada tuhafiye veya kumaş satan dükkanlardanda file kumaş diye bu tarz birşey bulabilirsiniz.Birde çiçek buketlerinin sarıldığı tergal adlı bir kumaş türü var 70 santim genişliği 10 metre uzunluğu olan bu kumaş türü şey 6750 tl satılıyormuş.Çiçekçilerdende biraz isteyebilirsiniz.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*