POLAR KUMAŞTAN ANGRY BİRD KUŞ OYUNCAK YAPILIŞI

angry-bird-kus-oyuncak-dikmek

Sevimli Kuş Angry Bird hayranı çocuklar için Angry Bird oyuncak nasıl dikilir anneler için. Polar kumaş ile yumuşak puf içi doldurulan sevimli oyuncaklar.

İsteyenler bu güzel el yapımı oyuncağı keçe kumaşı ile de yapabilirler. Fakat en uygun kumaş Polardır. Resimli talimatları takip ederek oyuncak yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Evde oyuncak yapımı için güzel ,şirin oyuncaklar nelerle ve nasıl yapılır Kategori bölümümüzden El yapımı Evde Oyuncak Yapılışı sayfalarımızda Eldiven den, çoraba kadar bir çok şeyle harika oyuncaklar yapıp çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

angry-bird-kus-oyuncak-dikmek
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek

angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-1
Malzemeler: Kırmızı,sarı ve beyaz Polar,Makas,Kalem,kalıb için karton,iğne ve iplik
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-2
Angry Bird kalıbı-Her parçadan kaç adet keseceğiniz üstlerinde rakamla belirtilmiş.
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-3
Parçaları kesiniz.
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-4
Angry bird gaga,gözler,kaşlar vs
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-5
Öncelikle bedeni oluşturmak için büyük parçalardan bir yuvarlak elde edeceğiz. Açık bırakacağımız alan kuşun tepesindeki ibibik bölümü olsun. Oradan elyaf koyunca ibibik dikilecek
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-6
İbibik ve gagasını da dikiniz içlerine elyaf ya da pamuk doldurunuz. Yüz ifadeleri ve diğerlerini dikiniz ve yapıştırınız.
angry-bird-kus-oyuncak-dikmek-7angry-bird-kus-oyuncak-dikmek

angry-bird-kus-oyuncak-dikmek

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 Comments on POLAR KUMAŞTAN ANGRY BİRD KUŞ OYUNCAK YAPILIŞI

  1. Teşekkürler cok basarili ama kesilen parcalarin boyutu ile en son olusan kus modeli bir deil son halindeki kus hazir alinmis gibi gorunuyor

  2. Cok guzel olmus oglum icin dikecegim sadece bedeni olustururken kac parca kesilecek nadil biaraya getirilecek obu pek anlayamadim

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*