PLASTİK TATLI KAŞIKLARINDAN TAKI SÜSÜ YAPIMI

plastik-kasikla-gul-seklinde-taki-susu-yapimi

Plastik tatlı kaşıklarını kullanarak kolye ucu yada süs olarak kullanabileceğiniz çok hoş bir gül yapabilirsiniz.Yabancı bir sitede gördüğüm bu güzel faliyeti sizlerde görün istedim.Fakat çocuklar size söylemek istediğim  bir şey var.Lütfen çocuklar bu etkinliği yanınızda bir büyüğünüz olmadan yapmaya kalkışmayın.Aksi taktirde mum ile erittiğiniz kaşıktan damlayanlar elinizi yakabilir dahada kötüsü bir yangına sebeb olabilirsiniz.Kolyenin ucuna takılan süs olarak yapılan bu plastik gül bence bir kolye için çok güzel görünsede büyüklüğünden dolayı biraz kaba durabilir.Küçük kaşıklar kullanarak yapabilirsiniz , hatta bir toka olarak at kuyruk tokasıda yapabilirsiniz.Artık hayal gücünüzü kullanarak ortaya güzel bir şeyler çıkarmayıda size bırakıyorum.Kolay gelsin.

Yapılışı:3 boy halinde sapları belirli yerlerden kırılarak yapılıyor.Kırdığınız kaşıkların uç kısımlarını mum ile eriterek kıvrım oluşturup gül şeklini verdikten sonra, sap kısımlarınıda yakarak yapıştırınız.

plastik-kasikla-gul-seklinde-taki-susu-yapimi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on PLASTİK TATLI KAŞIKLARINDAN TAKI SÜSÜ YAPIMI

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. MUTFAK DEKORUNA YAKIŞIR PLASTİK KAŞIK ÇATALDAN SAAT YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*