Resim Bulunamadı

PLASTİK ŞİŞELERDEN EV DEKORASYONU İÇİN ÇİÇEKLER YAPMAK

 • Sponsor Bağlantılar
  PLASTİK ŞİŞELERDEN EV DEKORASYONU İÇİN ÇİÇEKLER YAPMAK

  Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz plastik şişe diplerinden çiçek yapılışı resimli anlatımı. Evet yine farklı ve güzel bir Plastik şişe etkinliğiyle sizlerleyiz. Bugünki projemizdeki Plastik ,pet şişelerin boşlarını artık atmıyor ve değerlendirerek güzel şık çiçekler yapma zamanı.

  Öncelikle şişemizin büyüklüğü yapacağımız çiçeğimizin boyutunu belirlediğini hatırlatmamda fayda var. Bu arada sakın şişeden geri kalanları atmayınız sitemizdeki arama kutusuna Plastik yazdığınızda başka neler neler yapabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

  Plastik şişelerin diplerini 2 santim olacak kadar kesiyoruz. yanlardan aralara küçük kesikler attıktanresimdeki gibi plastiğe şekil vermek için kesiyoruz.

  Sonra plastiği rahat şekillendirebilmek için çakmak ya da mumla plastiğin kenarlarını yakarak hem keskinliğini almış hem rahatça şekillendirmiş oluyoruz.

  Akrilik ya da guaj boya ile istediğiniz renklerde çiçeklerinizi boyayınız. Çiçeğin ortası için şişenin kalan düz parçalarından faydalanarak yonca yaprakları kesip bunları çiçeğimizin ortasına yapıştırıyoruz. Resimdeki örnekte çuvaldan yapılan bir panonun köşelerini süslemek için kullanmışlar.

  diy-home-decor-making-plastic-flowers

  diy-home-decor-making-plastic-flowers

  Sponsor Bağlantılar
  Etiketler :
 • Kimdir? Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

  Dilek Özatmaca-Özsoylu has written 3202 post in this blog.

  41 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 8 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-