PLASTİK ŞİŞEDEN ŞIK KÜPE NASIL YAPILIR

plastik-siseden-yapilan-kupe

Plastik Şişelerden Orijinal Harika Takılar Küpeler

Buyurun sizlere Plastik şişelerden Küpe Yapımı. Renkli pet şişelerden kendinize rengarenk güzel Küpeler yapmak isterseniz resimlerdeki talimatları izlemeniz yeterli.

Örnekteki Plastik şişe ile yapılan takı Küpede Dikdörtgen şekiller kullanılmış arzu ederseniz kalp şeklinde, çiçek şeklinde ya da yuvarlak kare gibi daha bir çok değişik şekillerde keserek kendinize her kıyafetinize uygun güzel Küpeler yapabilirsiniz.

Burada resimdeki Küpenin içine şeffaf renklerde bir boncuk yapıştırılmış sizde küpeyi daha şirin ve güzel hale getirebilmek için oya pulları, minicik renkli şekilli düğmeler, inci boncuklar gibi bir çok materyalle süsleyebilirsiniz.

Burada dikkat ederseniz mavi pet şişenin çizgilerinin olduğu yerlerden keserek değişik bir şekil vermişler. Renkli pet şişeleri içinde meyve suyu satılan küçük şişelerden temin edebilirsiniz. Şişelerden küçük dikdörtgen şekiller kestikten sonra bir mum ya da çakmak yardımı ile kenarlarını hafifçe yakarak keskinliğini alıp hazır ısındığında yumuşakken elinizle biraz kıvrımlar oluşturunuz.

Bir uhu sayesinde iç içe şekilleri yapıştırın en son içine boncuk gibi bir şey yapıştırarak küpe telini takınız. Kolay gelsin.

plastik-siseden-yapilan-kupe
plastik-siseden-yapilan-kupe
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PLASTİK ŞİŞEDEN İLGİNÇ GERİ DÖNÜŞÜM DIY CÜZDAN YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*