Perşembe , 24 Nisan 2014

PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

Plastik Şişeleri Değerlendirerek Hem Atmıyarak Doğaya ZaarVermesini Engelliyoruz.Hemde Onları Değerlendirerek çok güzel Faliyetler yapıp evimiz için güzel şeyler yapabiliyoruz. daha öncede sitemde hobi ve öğrencilere adlı bölümde plastik şişeler le yapılan etkinlikleri paylaşmıştım. buda plastik şişeden yapılan bir sepet .yapımı kolay ve çok kullanışlı orjinal bir parça olmuş, arşvime ekledim en kısa sürede evde miniklerimle yapacağım bir etkinlik.Buyrun Resimli Detaylı Anlatımı.

plastik siseden sepet yapimi PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

Plastik Şişeden Yapılan Sepet

plastik siseden sepet yapimi 2 PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

PlastikBüyük Bir Şişenin üzerine sepetimzin kesilecek yerlerini işaretledik, üzerine kağıt yapıştırıp şeklini oturtuk.kalemle çizilmiş olankırmızı ve siyah çizgilerden kesiyoruz, yukarı doğru uzayan kısım sepetimizin sapı olucak.

plastik siseden sepet yapimi 3 PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

sepetimizin kenarlarındaki keskin kısımları yok etmek ve sepete kıvrım verebilmek için mum yada çakmakla hafifçe kenarları ısıtıp aşağı doğru çekerek istediğimiz şekli veriyoruz.

plastik siseden sepet yapimi 4 PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

etrafına tutkal yada yapıştırıcı sürdüğümüz şişeye ince tül tarzı kumaş, yada ince kağıt vs yapıştırarak istediğimiz şekli verip sepetimizi tamamlıyoruz.sepetimizin sap kısmınada istersek kurdela dolayabilir çevresinede kuçük kurdela fiyoklar vs yapabiliriz. sizde kendinizden birşeyler katıp harika bir sepet yapabilirsiniz.

siseden sekerlik PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

benzer yöntemlerle yapılan şekerlik,veya küçük eşyalarınızı koyabileceğini kap.

ped siseden kucuk sepet PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

buda renkli kağıtlarla süslenmiş şekli

ped siseden yapilanlar PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

bunlarda giydirilmiş halleri,sap kısmındaki sargı bezini beyenmedim. daha düzgün olabilirdi çiçekler tamam ama

Paylaşmak İstermisin?
facebook PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIlinkedin PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIpinterest PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIreddit PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIdiggit PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIstumbleupon PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞItwitter PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞIgoogle PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞItumblr PLASTİK ŞİŞEDEN SEPET YAPILIŞI

Hakkında Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

40 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 6 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

3 yorum

  1. ÇOK GZL BİR SİTE SAOLUN ÇOK YARDIMCI OLDUNUZZZ

    • Çok teşekkürler Sevgi her zaman siteme beklerim. Sitemde olmasını istediğin ne varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sitemi facebookta beğenir ve paylaşırsan mutlu olurum teşekkürler.

  2. çok güzel tasarımlarınız varrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dost Siteler:Facebook-Kapakresmi-Hobiler-Markafem-Yeni Moda Modeller-El İşleri