PLASTİK ŞİŞEDEN OYUNCAK PENGUEN KUMBARA YAPILIŞI

plastik-siseden-penguen-yapilisi

Plastik boş şişelerden çok güzel şirin oyuncak bir penguen yapalımmı.Pet şişe,Bir beyaz çorap birazcık renkli keçe kumaşları,yapıştırıcı ve yalancı oyuncak gözü.Şişenin kapağına küçük bir kesik yaparak çok sevimli penguen hayvan şeklinde bir kumbara yapabilirsiniz.Evde nasıl bir oyuncak yapabilirim,Çocuklar nasıl oyuncakları sever diyorsanız Buyrun burda sizler için ayrıntılı olarak anlattığım Oyuncak menümüzde bulabilirsiniz.

plastik-siseden-penguen-yapilisi

Altaki kalıbı kullanarak şekilleri kesiniz.Beyaz bir çocuk çorabını küçük şişeye eğer pengueniniz büyük olsun stiyorsanız büyük su şişesi ve büyük yetişkin çorabı kullanabilirsiniz.Bir papyonla erkek penguen ve bir kurdele kullanarakta dişi bir kız penguen kumbara yapabilirsiniz.Evde nasıl kumbara yapılır diye merak edenler için şirin bir kumbara.Altaki kalıbı şablonu bir yazıcı ile çıktısını alabilir yazıcınız yoksa beyaz ince bir kağıdı mesela A4 dosya kağıdı olabilir onu bilgisayarın ekranına monitörüne elinizle bastırarak çizgilerin üstünden geçebilirsiniz.Biz öyle yapıyoruz:).

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on PLASTİK ŞİŞEDEN OYUNCAK PENGUEN KUMBARA YAPILIŞI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*