PLASTİK BEYAZ BİDONLARDAN DEKORATİF SEPET YAPMA

DIY-Plastic-Bottle-Baskets

İçinde detarjan , kolanya gibi şeylerin satıldığı plastik bidonlardan içlerine ufak alet edavatlarınızı,Kozmetik malzemelerinizi resimdeki gibi cd leri ,şiş ve ipinizi vs koyabileceğiniz koyabileceğiniz sevimli ve dekoratif saklama kapları yapmak isterseniz bakın burdaki görsellerde nasıl kesilmiş,nasıl yapılır görebilirsiniz. Sizde bu sepetlerin üzerine güzel resimler,kurdele ve boncukla süslemeler yapabilirsiniz. Bunun için bidonun şeklinin yuvarlak yada dikdörtgen şekilde olmasının önemi yok saplı sepet olarak çocuklarında çok hoşlarına gidecek güzel sepetler yapılabilinir. Ben ne için kullanacağımı buldum bile. Yaz ayları geldiğinde eşimin memleketi Rize – Ardeşene gittiğimizde ordaki bahçemizde bulunan bir çok meyve çeşidini toplarken çocuklarım bunları kullanabilirler. Malum köy yeri poşetle topladıklarında bununla topladıkları kadar keyif almadıkları gibi hem poşetler yırtılıyor bunlar güzel iş görür.

DIY-Plastic-Bottle-Baskets
DIY-Plastic-Bottle-Baskets
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on PLASTİK BEYAZ BİDONLARDAN DEKORATİF SEPET YAPMA

 1. Dilek Hanım,Merhaba.
  Plastik pet şişeleri neyle boyayabilirim.
  Çeşitli ebatlardaki pet şişelerden saksı yapacağım.
  Boya zamanla aşınmayacak olması lazım.Ne tavsiye edersiniz.
  Bende İzmir’e yerleştim 6 ay önce,bolkona eşim için birşeyler yapmak istiyorum.Yardımnızı rica ederim.
  İyi günler,Saygılarımla.
  U.C

  • Merhabalar Uğur Bey
   Akrilik veya sentetik sprey boyalar ile bir kaç kat boyayabilirsiniz. Dekorasyon ve Hobiler bölümlerine baktığınızda ilginizi çekecek çalışmaları görebilirsiniz.

2 Trackbacks & Pingbacks

 1. Afrikalıları salla denize attılar! - Haber, Güncel Haberler, Gündem, Haberler | Haber, Güncel Haberler, Gündem, Haberler
 2. BU TAVUK NASIL YAPILDI İNANAMAYACAKSINIZ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*