PITIRCIKLI FISTIKLI LİF MODELİ TARİFİ

pitircikli-fistikli-lif-modeli
pitircikli-fistikli-lif-modeli

Motifli Lif Modeli olan Tığla yapılan Kare Pıtırcıklı Lif Modeli Videolu Lif Yapılışı ile Yeni 2018 Lif Modelleri içinden sizler için seçtiğim çok güzel Çeyizlik Hamam Bezi Örneği.

Az önce yine benzer Çok amaçlı Tığ işi Modeli olan Çiçekli Kilim Desenli bir model daha paylaştım. Bu model de çok beğendiğim Değişik örülen Lif modeli gibi ilginizi çekebilir.

pitircikli-2-renkli-lif-modeli-tarifi
pitircikli-2-renkli-lif-modeli-tarifi

Motifler yapılırken birleştiriliyor ve model gerçekten güzel olmuş. Aynı önceki Tığ Örgüsü Örnek gibi Pıtırcıklı Fıstıklı Çiçekli Model de bir çok alanda kullanılır.

Yatak örtüsü olarak pastel renkli ipler ile farklı bir Örtü yapabilir ya da olduğu gibi Kare Lif Modelleri yapabilirsiniz.

Modelin kenarlarına uygulanan Motif çevresinde ki gibi Pıtırcıklar Lif Kenarı olarak çok yakışmış.Bu Kenar örneğini başka lifler ya da Bebek Battaniye kenarı olarak ta kullanabilirsiniz.

Pıtırcıklı Fıstık Lif Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SONSUZLUK 8 LİFİ MODELİ TARİFİ – Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares