PETİBÖR BİSKÜVİLERDEN EV ŞEKLİNDE PASTAev-seklinde-biskuvilerden-pasta-tatli-yapma

Bisküvilerden Kremşantili Ev Şeklinde Pasta Biskivüden Kulube Ev Yaşpasta tasarımı

Yakın zamanda sevdiğiniz birinin ya da çocuğunuzun doğumgünü varsa onun için bu şekilde süpriz bir Ev şeklinde Petibör Büsküvilerden ev pastası yapabilirsiniz. Ev şeklindeki Yaşpastanızı kremşanti ile yapıştırarak şekerler ile pasta süsleri ile süslüyerek yapabilirsiniz.

Resimdeki Bisküvü yerine bildiğimiz dikdörtgen şeklindeki Petibör bisküvilerden kullanarak yapabilirsiniz. Pasta evinizin çatısı için Gofretlerden yararlanabilirsiniz.

Evin içinde küçük bir hediye büyük bir süpriz olabilir doğrusu en azından güzel onu sevdiğinizi anlatan bir not yazabilirsiniz.  Küçük bonibon şekerlerle güzel şirin süslemeler yapabilirsiniz. İsteyenler şeker hamuru ile pastayı kaplıyabilirler.

ev-seklinde-biskuvilerden-pasta-tatli-yapma
ev-seklinde-biskuvilerden-pasta-tatli-yapma
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*