PET TABAKLARDAN DUVAR ORGANİZATÖRÜ YAPIMI


Bugünde sizlerle küçük şeylerinizi,çocuğunuzun kalemlerini,ataçlarını,silgi ve kalemtraşlarını koyabileceğiniz Duvar organizatörü yapacağız.Pet tabakları kullanarak yapacağımız bu organizatör çok işinize yarayacak.Evlerimizde neler yapabiliriz ,acaba bir işe yararmı diye düşünmeden  atıyoruz. Eğer geri dönüşümden faydalanmak istiyorsanız nazarca.com sitemi takip edebilirsiniz.

duvara-karton-kalemlik-organizatoru-7
duvara-karton-kalemlik-organizatoru

duvara-karton-kalemlik-organizatoru-1  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-2
İlk olarak 10 adet yarım 10 adet hiç kesimemiş ped tabak hazırlıyoruz.Tabakları boyayabilmek ve daha sağlam bir hale getirebilmek için üzerlerine bol tutkal sürerek gazete kağıt parçaları yapıştırıyoruz ve iyice kurumasını bekliyoruz.
duvara-karton-kalemlik-organizatoru-3  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-4
Tabaklarımız iyice kuruduktan sonra güçlü bir yapıştırıcı ile resimdeki gibi yapıştırıyoruz veya zımbalıyoruz.Burda koli bantıyla yapıştırmayı düşünebilirsiniz fakat bu sefer boyama işlemini yapmanız mümkün olmaz. O zaman terar bantın üstüne gezete yapıştırıp boyanabilmesini sağlamalısınız. Resimde dikkat ettiyseniz içine karton yapıştırmışlar bu size kalmış bir şey.
duvara-karton-kalemlik-organizatoru-5  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-6
Evet tam boy mukavva kartonunun üstüne yaptıklarımızı yapıştırıyor ve arzu edersek Akrilik veya Guaj boya ile rengarenk boyayabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KOT CEBİNDEN ORGANİZE YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*