PET BARDAKTAN BENEKLİ KÖPEK YAPILIŞI

Pet yada strafor,köpük bardak dediğimiz bardaklardan yapılan çok sevimli bir köpek.Çocuklar için eğitici el becerileri,etkinlik ve faliyetler arıyorsanız. bu tarz etkinlikler 3,4,5,6,7  yaş arası çocuklar için kolay ve eğitici,faydalı,yararlı ve keyifli etkinlikler.Ufak olan çocuklar boyama ve yapıştırma işlemini rahatlıkla yapabilir, hem odalarında sevimli birer köpekleri olur köpek istiyorum,köpek alın kavgaları,çığlıkları son bulur:)

pet-bardaktan-kopek-yapimi

Malzemeler:Delgeç,Yapıştırıcı (Resimdeki gibi olsun 404 uhu pet bardak ve tabakta erime yapıyor,)Yalancı oyuncak gözü (Kırtasiyelerde Satılıyor) Tahta kalemi yada keçeli kalem.

Köpeğin kulakları,gözler,burnu,kuyruğu


Pet (köpük bardak)bardağı resimdeki gibi keçeli yada tahta kalemi ile benekler yapınız.KulaklarıBurnu,Ve Kuyruğu Kartondan kesiniz.Kuyruk en üsteki resimde arkada az birşey görünüyor onu dik olarak küçük bir kesik yaptığınız yere geçirerek yapıştırın, kulaklar içinde aynı işlemi yapın.burnu kesip yapıştırın gözleri takın .Dili için yatak bir kesik yaparak dilin bir ucuna yapıştırıcı sürerek o kesikten az bişey sokarak içten ve dıştan yapıştırınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*