PARMAK ÜZÜM ÖRGÜ TIĞ İŞİ YAPILIŞI VİDEOLU


parmak-uzum-orgu-modeli-yapilisi
parmak-uzum-orgu-modeli-yapilisi

Parmak Üzüm Örgü Örneği Videolu anlatımlı Tığ işi Örnek yapılışı-Parmak Üzüm Örgü Modeli ile Örgü Şal,Yelekler ve Etoller ne kadar şık olur.Anlatımlı Tığ Örnekleri için sizlere daha bir çok örneği Tığ işi bölümlerin de paylaşıyorum.

Parmak üzüm Örneği dik olarak örülüp daha sonra yanlardan ilmek çıkarılarak yapıldığında Yelek önlerinde Bordür örneği olarak ta hoş olabilir.

Enine örülen Fıstıklı Tığ işi için kullanılan ip örnekte farklı ancak Gri örnekli Tığ Parmak Üzüm örgü modeli gördüğünüz gibi uygun ip ile örnek ne kadar güzel oluyor.

Bugün Tığ Örneklerine ağırlık verdim ve Tığ işi Seven hanımlar için bir örnek daha paylaştım. Başak Örgüden Boyunluk modeli yapımı anlatılan Videoyu izleyerek  kendinize Kış için Yeni Örgüler örebilirsiniz.

Şiş Örnekleri için gelen istekler üzerine size Sevgi hanımdan oldukça güzel ve hem çok kolay örgü lastik modeli olan Burgulu Lastik Örgü modelini de buradan görebilirsiniz.

Fıstık Örnekli Tığ işi modeller Yelek,Örgü Lifler ve Tığ işi Örgü Şallarda gerçekten çok güzel oluyor.Bu örnekler ile neler yapılır ve Diğer örneklere Örgüler bölümlerinden bakabilirsiniz.

Üzümlü Örgü Modelleri için Üzüm başları örneği ve daha bir çok Örgü şal olarak yapılan modellerde Örgü videoları menüsünde.

Parmak Üzüm Örgü Deseni aynı zamanda sayılar artılarak aralarda Trabzanlar ile yan yana yapılır.Burada ki örnekte sadece bir moti yapımı gösterilmiş.Ama örgü ustaları için kolay olan bu model Örgü Tığ örneklerini çok bilmeyenler için zor gelebilir.

parmak-uzum-orgu-modeli-yapilisi
parmak-uzum-orgu-modeli-yapilisi

Parmak Üzüm Örgü Örneği Video

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. DENİZ DALGASI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. 54 TANE EN GÜZEL TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*