OUİLLİNG KAĞIT TELKARİ KUZU ÇOK ŞİRİN

Quilling-kuzu-nasil-yapilir

Quilling  (Lamb )bizim deyimimizle Kağıt Telkari yöntemi ile şirin bir Kuzu hem de Kinder Sürpriz yumurta plastiği ile yapılmış.Resimli anlatımlı olarak Kağıt Telkari ustaları ve meraklılarına.

Ben çok beğendim çokta sevimli bir Kağıt Kuzu olmuş. Bu arada niyetiniz bir şekilde Kuzu,Koyun ya da Koç yapmaksa sitemde daha bir çok değişik malzemeler kullanarak yapabileceğiniz Kuzu yapılışı bulunuyor.

Hobi bölümünde küçük bir gezinti ile emin olun harika çalışmalara rastlayabilirsiniz.

Tabi her zaman her Quilling çalışması paylaştığımda söylediğim gibi bu normal bildiğimiz A4 gibi bir kağıt değil.

Bilmeyenlere söylemekte fayda var bu kağıtlar incecik uzun şeritler halinde rengarenk paketler halinde Kırtasiye ve Hobi malzemeleri satan sitelerde,dükkanlarda satılıyor.

Ben Kağıt kıvırma sanatı Telkari çalışmalarını çok seviyorum fakat ne yalan söyleyeyim yapmayı bilmiyorum daha doğrusu hiç denemedim.

Eğer Telkari çalışmaları ilginizi çekiyorsa Gümüş Telkari,Altın Telkari çalışmalarını da görmeniz gerekiyor. Tabi onlar daha çok Takı,Süs,Biblo ve Ev Aksesuarları için yapılıyor

Quilling-kuzu-nasil-yapilir
Quilling-kuzu-nasil-yapilir

Quilling-kuzu-nasil-yapilir-1
malzemeler
Quilling-kuzu-nasil-yapilir-2
Kağıtların bükülme şekilleri
Quilling-kuzu-nasil-yapilir-3
Kinder sürpriz sarı plastik etrafına yapıştırılışı
Quilling-kuzu-nasil-yapilir-4
Kuzunun el ve ayakları da aynı şekilde kağıt ile yapılmış
Quilling-kuzu-nasil-yapilir

Quilling Cute Lamb-Quilling Nettes Lamm-Quilling Agneau mignon-Quilling Cute Lamb-Quilling Leuke Lam-Quilling Cordeiro bonito-

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on OUİLLİNG KAĞIT TELKARİ KUZU ÇOK ŞİRİN

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*