ÖRÜLMEYEN DÜZ İLMEK ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

orulmeyen-duz-ilmek-orgu-modeli

Farklı Düz Örgü Modeli- Videolu anlatımlı Örülmeden Alınan Düz İlmek Modeli nasıl yapılır? Videolu Örnek anlatımı ile detayları örneğin videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

orulmeyen-duz-ilmek-orgu-modeli
orulmeyen-duz-ilmek-orgu-modeli

Örneği Ters tarafından normal bir haroşa bir Düz örgü ile ördükten sonra örneğin diğer tarafını yani örneğin yüz tarafını örerken haraşolar örülüyor ancak düz ilmekler örülmeden ilmek ters çevrilerek diğer örgü şişine geçiriliyor. Aynı zamanda örnek bu şekilde elastik esneyen lastik Örgü Modeli olarak ta kullanılıyor.

Bir değişik Örgü Modeli daha isteyenlere tavsiye edeceğim iki örgü modeli var. İlk olarak Çim Bahçesi Örgü Modeli daha sonra Yan Kesmeli Örgü modellerini öneririm.

Yukarıda linkini verdiğim iki örnek yabancı anlatımlı ancak örneği çıkarmakta zorlanmayacağınız şekilde detaylı olarak gösterilen örnekler. Türkçe Örgü Modeli Sevgi Kutuları Deseni beyaz renk iple örülen şık bir örnek ve Türkçe açıklamalıdır.

Değişik örülen Düz Örgü Modelleri seviyorsanız size Çapraz Düz Örneği modelini ve Keten Örneği modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Örülmeyen Düz Örgü Modeli örnek anlatımlı videoyu altta izleyebilirsiniz,Keyifli Örgüler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*