ORTADA DİREK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ


ortada-direk-orgu-modeli-yapilisi
ortada-direk-orgu-modeli-yapilisi
ortada-direk-orgu-modeli-yapilisi
ortada-direk-orgu-modeli-yapilisi

Yanlarında Düz örgü modeli ortasında değişik bir örnek olan Ortada Direk Örgü Modeli

Örgü bütünün de ya da ara örgü modeli olarak kullanılan Videolu anlatımlı Örgü tarifi ile öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık sunun bir model.

Her iki yanda 4 ilmek düz örneği yapılan bu modelde Düz örgü yerine  Haroşa,Pirinç örneği,Süt dişi örgü modeli ya da bu örnekler gibi küçük örnekli örnekler çok güzel yakışır.

Özellikle Örgü Bayan yelekleri için Ortada Direk örneğinde değişiklikler çok güzel olur. Farklı örnekler ile bu örneği harmanlayabilir ya da aradaki düz ilmek sayısını azaltarak çok güzel örgüler ortaya çıkabilir.

Bu hanımın ördüğü ve anlatımını yaptığı Delikli Tomurcuk Sırası örneğini az önce sizler için sayfa da burada paylaştım.Benim gibi küçük örnekli örgüleri ya da Farklı Örgü Modellerinden hoşlananlar bu örneğe de bakabilirler.

Atkı Modelleri için burada ki sayfada da onlarca Atkı Örnekleri ve bir tane de Ponponlu Tığ işi Atkı Modeli paylaştım.Bu örnek ile Atkı da örebilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi Atkılar için benden yeni örgü atkı modelleri istekleri çok geliyor.Burada Şiş ile örülen değişik Atkı Örneği nasıl yapılır? bakabilirsiniz.

Ortada Direk Örgü Örneği Yapımı-Videolu Örgü Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*