ÖRME PAPATYALI BARDAK ALTI AÇIKLAMALI

papatyali-aycicegi-bardak-alti
papatyali-aycicegi-bardak-alti

Tığla Örgü Papatya ve Ayçiçeği Barda Altlığı Yapılışı Videosu Türkçe açıklamalı Değişik ve Güzel Örme Bardak Altı Modelleri.

Arzu hanımı tekrar model anlatımını gördüğüm ve bizlere tekrar Güzel Örgü Örnekleri anlatacağı için çok mutlu oldum.

Arzu hanım İlk Örgü Kanalları açan ve benim sitem de ilk defa Anlatımlı Örgü Modelleri paylaştığım çok saygı duyduğum Arzu Sepeti kanalının sahibi bir hanımdır.

papatya-bardak-alti-tig-isi
papatya-bardak-alti-tig-isi

Bardak Altı Örgü Motifler Sehpalarda kalan Sıcaktan kaynaklı izleri yok ettiği gibi hem şık bir sunum imkanı sunuyor. Bu arada ek bir bilgi paylaşayım. Benim de ev de gerektiğinde uyguladığım Masa veya Sehpa üstünde oluşan Sıcak içecekler de kaynaklı lekeleri yok etmek için lekenin üzerine biraz Kolonya döküp yakıyorum ve leke azsa çıkıyor çoksa çok az bir iz bırakıyor.

Örgü dışında yine görünümü ile çok beğenilen yapımı keyifli Keçe Bardak Altı model yapımı için buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Tığ Tekniği Amigurumi Bardak Altı modelleri için burada Meyve şeklinde olan Barda altları Mutfak masasın da çok yakışacaktır.
Papatya Bardak Atı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*