ÖRME ÇOK GÜZEL KIZ ÇOCUK ELBİSESİ

Çok Güzel Tığ İle İşlenmiş Kız Çocuk Örme Elbise,Renklerin Uyıumuda Çok Güzel Olmuş.Kalp Motifi Yapılan Yere Siz İsterseniz Bir Gül bir Çiçekte Yapabilirsiniz. Bu Örnekten Birde Şapka Yaparsanız Valla Harika Olur.Ördüklerinizi Görmek Burdan Paylaşmak Çok İsterdim Doğrusu.Yorum Yazmayı Unutmayalım.Özellikle Nasıl Yapılacağını Bilenler Yazarsa Çok Sevinirim.

Tiğla Örülen Kız Çocuk Elbisesi

4081175_konkurs_02 (525x700, 235Kb)

Valla Anladığım Kadarıyla Üst Tarafı Ayrı Örülmüş Etek Fırfırları Üstün Etek Kısmından Trabzanlardan Zincirle Başlanarak Her Sıra Ayrı Olarak Örülmüş.Ya Zaten Bu Örneği Yapmaya Kalkan Hamarat Bayanımız Kendisi Bunun Nasıl Yapıldığını Anlamıştır.kolay Gelsin.Küçük Kızınızada En Güzel Günlerde Giymeyi Rabbim Nasip Etsin.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜL FIRFIR DANTEL İLE TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSESİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*