ORİGAMİ KANATLI KOLAY KALPorigami-kolay-kalp-yapimi

Origami yapmayı seven fakat dahi basit ve kolay yapılan bir şeyler yapmak isteyenler için çok güzel bir Kağıt Kalp yapılışı. Kağıtla nasıl bir güzel Kalp yapılır videoda izleyebilirsiniz.

Ülkemizde Kağıt Katlama yöntemi ile istediğiniz her şeyi neredeyse yapabilirsiniz çocuklar. Origami aynı zamanda çok faydalı bir beceri ve ziğin egsersizidir.

Origami aklı çalıştırır beyni zihinde tutar. Origami faydaları nelerdir? diye merak ediyorsanız Okulda Dikkat eksikliği yaşayan çocuklar için Origami çok yararlıdır.

Origami sanatı ile yaratıcılığınız artar ve bu çok önemlidir. İleriki yaşamınızda büyüdüğünüzde  iş hayatına atıldığınız da yaratıcı fikirleriniz sayesinde mesleğinizde her zaman ön planda olur çok güzel birer Kariyer sahibi olursunuz.

origami-kolay-kalp-yapimi
origami-kolay-kalp-yapimi

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*