ÖRGÜYLE YANDAN SAÇ TOPUZU 2014 SAÇ MODELLERİ

2014 gelin topuz modelleri arasında en sevilen topuz modelleri.Saçların yanından başlayan örgü saçın diğer bölümüne kadar örgü şeklinde uzyarak yanda örgülü bir topuz modeli eminim abiye elbise üstüne ve tüm zerafetiyle gelin saçı topuz modeli olarak çok şık görünecektir.

Gelinsaçı topuz modeli,Abiye elbiseye uygun saç modeller,düğünde yapılan saç modelleri ve tabiki 2014 ilkbahar yaz saç modelleri ile sizlere Güzellik ve Bakım menümüzde aradığınız güzellik üzerine tüm ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz.

Kırdüğünü için nasıl gelinsaçı yaptırmalı diye bir ziyaretçim sormuştu ona gelinlik modeline göre değişir demiştim tabi kır düğünü diyince aklımıza sade ama şık çiçekli taç şeklinde olan gelintacı modeli tavsiye etmiştim.

Türban gelin başı modeli nasıl bağlanır? Tesettürlü abiyeler için türban bağlama şal bağlama yöntemlerini Giyim ve Moda sayfamızdan takip edebilirsiniz. Boynu uzun olan bayanlara topuz modelleri yakışacağı gibi ,dalgalı saçlar için açık gelinsaçı modeli terciğ edebilirsiniz.

2014 SAÇ RENGİNDE HANGİ RENK SAÇ MODA DERSENİZ MODACILAR BU YIL BAKIR KIRMIZI VE NOSTALJİK SAÇ MODELLERİNİN MODA OLACAĞINI SÖYLÜYORLAR.

orguyla-yandan-abiye-sac-topuzu
orguyla-yandan-abiye-sac-topuzu
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AÇIK SAÇTA GÜZEL DEĞİŞİK ÖRGÜ TEKNİĞİ | Nazarca.com
  2. TEPEDEN TOPLANAN BALIKSIRTI FİYONKLU SAÇ MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*