ÖRGÜ YÜZÜK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU


sisle-yuzuk-orgu-modeli
sisle-yuzuk-orgu-modeli

Yüzük Örgü Modeli-Anne Yeleklerin de kullanılan Klasik Örgü Modellerinden olan Örgü Yüzük Örneği nasıl yapılır? bilmeyen ya da

yuzuk-orgu-ornegi
yuzuk-orgu-ornegi

Merak edenler için Türkçe videolu açıklaması ile.

Resimde Yelek örneği olarak olan model için Alize Angora Gold renk:161 pudra Yün ip kullanılmış olup Örnek 4 sırada 7 ve katları ile yapılıyor.

Her motif 7 ilmek ile yapılırken ara örnek için burada Su Yolu Örneği ile ara örnek yapılmış Su Yolu Örgü Modeli nasıl yapılır? buradan izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Küçük Örgü evinin anlattığı bu modelde kenarlarda 3 er ilmek istediğiniz ara modeli yapabilmeniz için örnek olarak bırakılmış.

Az önce sitede yayınladığım Burnu Burgulu Patik Modeli çok beğenilen Şiş işi Patik modeli olarak yapımı nasıl görmek isteyenler buradan ulaşarak bakabilirler.

Aşağılara indiğinizde Benzer Tığ ve Şiş işi Örnekler görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmalara Abone olabilir ya da Altan Facebook beğen tuşuna tıklayarak Paylaşabilirsiniz.

yuzuk-ornegi-sis-isi
yuzuk-ornegi-sis-isi

Yüzük Modeli Örnek,Örgü Yüzük Örneği,Şiş işi Yüzük Modeli,Yüzük Şiş İşi,Yüzük Örgü Deseni

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*