ÖRGÜ YATIK SPİRAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-yatik-spiral-modeli
orgu-yatik-spiral-modeli

Yatık Spiral örneği 6 nın katları+2 ilmek ile yapılan bit model.Saç örgülü,Burgulu modellere benzeyen Sipral Örgü modelini Erkek Örgülerine uygun gördüm.

Örneğin anlatımını yapan Işıl hanım da Bereler de,Çocuk Hırkalarında,Erkekler için Örü modellerin de kullanılır. Örneğin ters tarafı güzel göründüğü için Atkılar içinde yakışır.

Burma Modelli Örgüler için Sabah paylaştığım burada ki modeli de örgülerinizde Bebek ve Kadın Örgüleri,Boyunluklar,Yelekler ve çeşitli modellerde güzel oluyor.

yatik-spiral-orgu-modeli
yatik-spiral-orgu-modeli

Yatık Spiral Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ YATIK SPİRAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

  1. Sitenizi buyuk bir begeni ile takip ediyorum,oncelikle tebrik ederim.Yayinladiginiz bir cok ornegi severek uyguladim.Yaz geliyor,merserize gibi,flos gibi yumaklarla orebilecegimiz yazlik bluz modelleri,ozellikle yaka ve kol oyuklarini paylasirsaniz cok sevinirim,sevgiyle kalin…

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ŞİŞ İŞİ BURGULU BAYAN BOT TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares