ÖRGÜ YAN BASAMAKLAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-yan-basamakli-ornek-yapilisi
orgu-yan-basamakli-ornek-yapilisi

Yan basamaklar Örgü Modeli Bu Akşam sizlerle paylaşmak istediğim bir model. Örgü Yan Basamaklar Şiş işi Türkçe Videolu anlatımlı bir model ancak ilk bakıldığın da aynı Tığ işi modeller gibi görünüyor.

orgu-yan-basamaklar
orgu-yan-basamaklar

Bebek Örgülerinde,Kaşkol ve Boyunluklarda değişik modeli ile çok yakışan bir örnek. 3 ilmek ve katları ile oluşan bu model oldukça kolay bir örnek.

Şerife hanımın anlatımı olan adını Kabartmalı Yan Örgü Modeli koyduğu bu modelin adını benzer örgüler olduğu için ben Örgü Yan basamaklı Model olarak değiştirdim.

Örgü Yan basamaklı Örnekten önce sizler için burada göreceğiniz Örgü Dalgalı Deniz modelini yine Türkçe örgü tarifi olarak burada sizlerin beğenisine sundum.

Daha kalın Örgü Modelleri için de tavsiyem Kabarık Tomurcuklar örneği.2 Kat ya da kalın iple yapılan bu model değişiş Örgü tasarımı ile oldukça şık bir örnek.

orgu-yan-basamaklar-ornegi
orgu-yan-basamaklar-ornegi

Yan basamaklar Örgü Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*