ÖRGÜ TOMURCUK KARDELEN MODELİ VİDEOLU


tomurcuk-kardelen-sis-isi-orgu-modeli
tomurcuk-kardelen-sis-isi-orgu-modeli

Minik örnekli Örgüler içinden Tomurcuk Kardelen Örgü Modeli Yapılışı Videolu tarifi ile Bebek Örgüleri,Bebek Battaniyeleri ve Örgülerde çok yakışan bir Şiş işi Örnek.

tomurcuk-kardelen-sis-isi-orgu-modeli
tomurcuk-kardelen-sis-isi-orgu-modeli

Kabarık deseni küçük Tomurcukları ile Örgü Tomurcuk Kardelen Örneği özellikle renkli örgülerde örnek kendini daha çok gösteriyor.

3 Boyutlu Örgü Modelleri ve Kabarık Örgü Modellerini beğenen hanımlar için Örgü Videoları bölümünde daha bir çok Yeni Örgü Modelleri bulunuyor.

Örgü Burgulu Bebek Yeleği adında en başından sonuna kadar Nasıl Bebek Yelek Yapılır? anlatımlı Burgulu Kırmızı Yelek Modeline buradan bakabilirsiniz.

Simli İpten Örgüler içinde size burada tam anlatımlı Simli İpten Patik modeli olan şık bir Bayan Patiği,Motifli Patik Nasıl örülür? detayları ile

tomurcuk-kardelen-orgu-modeli
tomurcuk-kardelen-orgu-modeli

Tomurcuk Kardelen Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*