ÖRGÜ TIĞLA DANTEL ETOL YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU


tigla-dantel-etol-yapimi
tigla-dantel-etol-yapimi

Tığla Dantel ya da Örgü olarak Tığ İşi Dantel Etol Yapılışı şık bir Tığ işi Örnek ile gösteriliyor.Türkçe videolu Örgü Dersi için sayfada ki videoyu izleyebilirsiniz.

Örgü Atkı Şal modeli olarak ta tavsiye edilen Tığ işi örgü modeli gibi diğer Tığ örgü ve Şiş İşi Örgülere buradan bakabilir 2-3 tane değişik Şal modeli görebilirsiniz.

Tığ işi Yelekler içinde kullanabileceğiniz bu model dışında Şiş ile yapılan Detaylı Açıklamalı Örgü Kız Bebek Yelek yapılışını buradan izleyebilirsiniz.

Daha kalın Yün Örgüler için El Yapımı Bere Modelleri de çok isteniyor ve burada Genç Erkek Örgü Bere Modelini öğrenip Oğlunuz,Eşiniz ,Kardeşiniz ya da Babanız için örebilirsiniz.

Örgü Yazlık Abiye Etol Modeli için burada çabuk örülen değişik bir Etol Örneği bulunuyor.

tigla-dantel-etol-yapimi
tigla-dantel-etol-yapimi

Tığla Dantel Etol

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*